Leave Your Message

За нас

Специјализиран за производство на хардверски рачки, фитинзи за мебел, ногарки за софа, ногарки за маса и шарки, со интегрирање на истражување и развој, производство, продажба и сервис во едно.

Gaoyao Minjie Hardware Plastic Co., Ltd.

Нашата фабрика има целосен и научен систем за инспекција на квалитетот, а имаме високо ефикасна и напредна опрема за производство и технологија на производство од прва класа, што гарантира дека можеме да произведеме висококвалитетни производи како што бараат купувачите. Нашите производи се продаваат дома и во странство, особено во Југоисточна Азија, Европа и Америка. Нашата филозофија на работење е да создадеме квалитетен бренд, да доминираме на пазарот и да го задржиме пазарот преку добра репутација и услуга. Поради нашиот одличен продажен тим и совршената продажна мрежа, можеме да им обезбедиме на нашите клиенти одлична услуга пред и по продажбата.

Зошто да не изберете нас

  • Во Gaoyao Minjie, ја разбираме важноста од обезбедување производи кои не само што ги исполнуваат, туку ги надминуваат очекувањата на нашите клиенти. Затоа имплементиравме целосен и научен систем за проверка на квалитетот во текот на производниот процес. Ние веруваме дека строгата контрола на квалитетот е клучот за производство на квалитетни производи. Од изборот на суровини до финално пакување и испорака, секој чекор е внимателно следен за да се осигура дека нашите производи се со највисок квалитет и ги задоволуваат специфичните барања на нашите клиенти.
  • 65266cexfy

изложби

6527a7djbj
6527a7ait0
6527b6ckjq
6527a92q6b
0102

приспособување

Една од нашите основни предности е нашата способност да произведуваме производи врз основа на потребите на клиентите. Ние цврсто веруваме дека прилагодувањето е иднината на производството бидејќи им овозможува на бизнисите да понудат уникатни производи кои ги задоволуваат специфичните преференции и барања на нивните целни пазари. Во Gaoyao Minjie, ние тесно соработуваме со нашите клиенти за да ги разбереме нивните потреби и да обезбедиме решенија прилагодени. Без разлика дали правиме мали модификации на постоечки производ или развиваме целосно нов дизајн, нашиот искусен тим е посветен да ги претвори визиите на нашите клиенти во реалност.

Прилагодување01
Приспособување02
Прилагодување03
Прилагодување03

Производство

Покрај нашата посветеност на квалитетот и приспособувањето, постојат неколку други предности да не изберете како ваш добавувач. Прво, имаме широк асортиман на производи за избор. Нашата широка линија на производи вклучува различни хардверски рачки, додатоци за мебел, ногарки за софа, ногарки за маса и шарки. Ова обезбедува нашите клиенти да имаат пристап до сеопфатен опсег на опции и да го најдат совршениот производ што одговара на нивните потреби.

6527afa9kd
6527ab7j99
6527ab9grb
010203

Нашиот тим

Дополнително, се гордееме со врвната услуга за клиенти. Ја разбираме важноста од градење силни односи со нашите клиенти и одиме во голема должина за да обезбедиме задоволство на клиентите. Нашиот тим од професионалци е секогаш достапен за да одговори на прашања, да обезбеди насоки и да помогне со какви било проблеми или прашања што може да се појават. Ние веруваме дека отворената и ефективна комуникација е клучот за успешно партнерство и се стремиме секогаш да одржуваме силни линии на комуникација со нашите клиенти.

652520556r

Контактирајте не

Нашата компанија ужива добра репутација во оваа линија за нашиот интегритет, сила и квалитет на производите. Направивме, правиме и ќе инсистираме на нашата цел и искрено соработуваме со нашите потенцијални клиенти.
Доколку е потребно, можете да не контактирате во секое време!

Почни сега