Leave Your Message
010203
010203
video_btn

за нас

Zhaoqing Minjie Hardware Plastic Co.Ltd. Специјализирана за производство на ногарки за маса, база на мебел, хардвер со интегрирано истражување и развој, производство, продажба и сервис во едно. Нашата фабрика има целосен и научен систем за проверка на квалитетот, високо ефикасна и напредна опрема за производство и технологија на производство од прва класа, што гарантира дека можеме да произведеме висококвалитетни производи како што бара купувачот. Нашите производи се продаваат дома и во странство, особено Југоисточна Азија, Европа и Америка.

Прочитај повеќе
2015 година
Основана во
20
Искуство во индустријата
100
вработените
50
Партнери низ
светот
10000
Површина на фабриката (m²)

СЕРИЈА НА ПРОИЗВОДИ

Топол производ

01020304050607
01020304050607

Видео за производот

видео-1
01

Држачи за полица

2018-07-16
видео-2
01

Држачи за полица

2018-07-16
видео-3
01

Држачи за полица

2018-07-16
видео-4
01

Држачи за полица

2018-07-16
видео-5
01

Држачи за полица

2018-07-16
видео-6
01

Држачи за полица

2018-07-16
видео-7
01

Држачи за полица

2018-07-16
видео-8
02

Нозе на масата

2018-07-16
видео-9
03

Нозе за фиба

2018-07-16
видео-10
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-11
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-12
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-13
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-14
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-15
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-16
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-17
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-18
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-19
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-20
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-21
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-22
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-23
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-24
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-25
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-26
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-27
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-27
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-27
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-27
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-27
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-27
04

Држачи за полица

2018-07-16
видео-27
04

Држачи за полица

2018-07-16
0102030405060708091011121314151617181920Дваесет и еденДваесет и дваДваесет и триДваесет и четири2526272829303132

Евалуација на клиентите

Контактирајте не

Истражување

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

Прашај сега

Процес на сервисирање

Последни вести