Leave Your Message
010203
010203
video_btn

rreth nesh

Zhaoqing Minjie Hardware Plastic Co.Ltd. Specializohet në prodhimin e këmbëve të tavolinës, bazës së mobiljeve, pajisjeve me integrimin e kërkimit dhe zhvillimit, prodhimin, shitjen dhe shërbimin në një. Fabrika jonë ka sistem të plotë dhe shkencor të inspektimit të cilësisë, pajisje prodhimi me efikasitet të lartë dhe të avancuar dhe teknologji të prodhimit të klasit të parë, e cila siguron që ne mund të prodhojmë produkte me cilësi të lartë siç kërkohet nga blerësi. Produktet tona shiten brenda dhe jashtë vendit, veçanërisht në Azinë Juglindore, Evropë dhe Amerikë.

Lexo më shumë
2015
Themeluar në
20
Përvoja në industri
100
punonjësit
50
Partnerët në të gjithë
Bota
10000
Sipërfaqja e fabrikës (m²)

SERIA PRODUKTIVE

Produkt i nxehtë

Video e produktit

video-1
01

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-2
01

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-3
01

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-4
01

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-5
01

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-6
01

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-7
01

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-8
02

Këmbët e tavolinës

2018-07-16
video-9
03

Këmbët e flokeve

2018-07-16
video-10
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-11
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-12
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-13
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-14
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-15
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-16
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-17
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-18
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-19
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-20
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-21
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-22
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-23
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-24
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-25
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-26
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-27
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-27
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-27
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-27
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-27
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-27
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
video-27
04

Kllapat e rafteve

2018-07-16
0102030405060708091011121314151617181920njezet e njenjëzet e dynjëzet e trenjezet e kater2526272829303132

Vlerësimi i klientit

Na kontaktoni

hetim

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

Hetim Tani

Procesi i shërbimit

Lajmet e fundit